Throwback Discord

Pomóż w rozwoju forum!
Gayfish
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 18 gru 2016, 21:51
7

Throwback Discord

Post autor: Gayfish »

Pewnie wielu z użytkowników tego forum zna już Discorda, jeżeli nie to:

Discord to nowe oprogramowanie do komunikacji przez stronę internetową bądź przez aplikacje na komputer i Android'a. Nie mówiąc zbyt dużo, jest to po prostu coś w rodzaju Skypa i Teamspeaka tylko lepsze (według mnie).

Może nie jest to dobry pomysł, ale pomyślałem że Throwback forum mógłby założyć serwer na Discordzie. Naprawdę ułatwi to porozumiewanie się w sprawach jak Throwback - Porwrót do PRL'u i innych gier. Wiem że jest tutaj chat ale wolałbym korzystać z Discorda.

Dobrze żeby serwer założył administrator który zapoznał się już z Discordem. Ja jestem tu rzadko i nie ma sensu żebym to zrobił.

Jeżeli taki serwer już istnieje, to prosił bym o link z zaproszeniem XD
Ostatnio zmieniony środa 09 sie 2017, 16:41 przez Gayfish, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
supra107
Wtajemniczony
Posty: 242
Rejestracja: poniedziałek 11 paź 2010, 13:03
13

Re: Throwback Discord

Post autor: supra107 »

No ja właśnie siedzę na Discordzie, ale taki serwer Discord byłby dobry tylko do utrzymywania kontaktów z byłymi członkami forum, kiedy forum zostanie zamknięte. Cały projekt Throwback niestety już upadł i nic z niego nie będzie.
Gayfish
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 18 gru 2016, 21:51
7

Re: Throwback Discord

Post autor: Gayfish »

Myślałem że gra dalej się rozwija :/

Będzie jakieś nowe forum? To chyba jedyne forum o MS1, MS2
Awatar użytkownika
supra107
Wtajemniczony
Posty: 242
Rejestracja: poniedziałek 11 paź 2010, 13:03
13

Re: Throwback Discord

Post autor: supra107 »

Nie, MS i Throwback są już zapomniane, a jedyny sens istnienia tego forum teraz to ten czat na dole strony. Plan jest taki aby zamknąć pisanie wiadomości na forum, dać informację dziękującą za te 7-8 lat istnienia forum, i dać czat na górę strony.
Gayfish
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 18 gru 2016, 21:51
7

Re: Throwback Discord

Post autor: Gayfish »

W takim razie Discord nie jest potrzebny...

Ja do dzisiaj gram w Maluch Sim 1, może nie często ale raz do czasu znajdę gdzieś jeszcze nowy pojazd bądź trasę i pogram. Szkoda całej strony i Malucha Sim.
Awatar użytkownika
supra107
Wtajemniczony
Posty: 242
Rejestracja: poniedziałek 11 paź 2010, 13:03
13

Re: Throwback Discord

Post autor: supra107 »

Cóż, wszystko kiedyś przemija, tak samo jak to forum i ta gra.
ODPOWIEDZ