Nowe rangi

Pomóż w rozwoju forum!

Czy na forum jest za mało rang?

Czas głosowania minął środa 13 lut 2013, 13:22

Tak, i przydałoby się ich więcej.
5
63%
Nie, wystarczy tyle ile jest.
3
38%
 
Liczba głosów: 8
Awatar użytkownika
Gierappa
Obeznany
Posty: 675
Rejestracja: środa 01 lut 2012, 11:47
12

Re: Nowe rangi

Post autor: Gierappa »

Większość użytkowników to pijawki które nie wchodzą na forum więc wystarczą te co są, co najwyżej można by było usunąć rangi: Boci i Donatorzy bo według mnie są niepotrzebne.
Awatar użytkownika
daroslaw99
Użytkownik +
Posty: 57
Rejestracja: wtorek 31 lip 2012, 22:26
11

Re: Nowe rangi

Post autor: daroslaw99 »

Można by było zrobić reset nieaktywnych użytkowników (ci którzy nie napisali ani jednego postu) i zareklamować w jakiś sposób forum aby blachy nie były bez użytkowników ^^ of kors na blachę trzeba będzie zasłużyć :)

Marcin - Rangi Bot raczej nie można usunąć, a na dodatek jest potrzebna - indexuje forum w wyszukiwarce (np. Google) dzięki botom można znaleźć forum MaluchSim w Google ;) . Co do rangi Donatorzy to polecam zmienić nazwę na V.I.P., która po wpłaceniu będzie coś z tego miała, co? Każdą wersje Throwback'a (o ile w tym czasie jest użytkownikiem Premium) ok. 3-7 dni przed resztą użytkowników :D
I♥
MS
Awatar użytkownika
Gierappa
Obeznany
Posty: 675
Rejestracja: środa 01 lut 2012, 11:47
12

Re: Nowe rangi

Post autor: Gierappa »

Wpisz sobie w Google co znaczy Donator.
Awatar użytkownika
Anarchy97
Administrator
Posty: 1166
Rejestracja: piątek 30 lip 2010, 20:19
13
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Re: Nowe rangi

Post autor: Anarchy97 »

Poniekąd donatorzy byli u nas V.I.P.'ami...
Obrazek
Obrazek
Konto zablokowane przez administratora.
Awatar użytkownika
daroslaw99
Użytkownik +
Posty: 57
Rejestracja: wtorek 31 lip 2012, 22:26
11

Re: Nowe rangi

Post autor: daroslaw99 »

Marcin - Policjant wcinający pączki. Żartuje ;), wiem co to znaczy chodzi mi o to by zmienić nazwę (która tak i siak będzie oznaczać prawie to samo) ;) Tylko, że Donator to osoba wpłacająca dobrowolnie i bez celu, a tu będzie cel, która idzie w parze z większa "przyciągalnością" do tejże rangi... (od 1-2 os. w porywach do 4 użytkowników/kwartał bądź nawet na miesiąc) :D
I♥
MS
ODPOWIEDZ